Merhaba Sayın Misafir! Öncelikle insaatsorucevap.com 'a hoşgeldiniz. İnşaat sektörünün en büyük bilgi alışveriş platformu olan insaatsorucevap.com 'dan daha fazla faydalanabilmek için üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olarak sitede daha fazla kaynağa ulaşabilme, sitedeki diğer üyeler ile etkileşimde olabilme ve daha pek çok imkana sahip olacaksınız. İyi günler dileriz.

Rica etsem cevaplayabilir misiniz?

0 oy
146 gösterim
5 Temmuz 2020 MUKAVEMET ve STATİK kategorisinde Mert42 (120 puan) sordu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 oy
6 Temmuz 2020 Admin (10,200 puan) cevapladı
Merhaba,

Öncelikle şu konuda bir açıklama yapmam gerekiyor. Siz değerli öğrencilerin verilen ödevleri çalışarak yapmanız gerekiyor. Bu site ödev sitesi olarak tasarlanmadı. Tekil soruların sorulabileceği bir platform olarak geliştirildi. Sizin bu soruları atıp tamamına çözüm beklemeniz doğru değildir. Ayrıca bizim cevap vermemiz de etik değildir. Bir konuya çalıştınız ama bir yerde takıldınız onu sordunuz evet o zaman cevap verilir. Ama al sorumu çöz mantığı asla doğru değildir. Bu yüzden çalışmanızı gayret etmenizi öneriyorum.

Kolay gelsin.

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 3,007 gösterim
0 oy
1 cevap 833 gösterim
Hoş geldiniz insaatsorucevap sitesi sizlere sorularınızın gerek diğer üyeler tarafından gerekse bizler tarafından titizlikle cevaplanması imkanını sizlere sunacaktır.Sormaktan çekinmeyin sorulmayan soru kalmasın. Diğer sorularınız için lütfen insaatsorucevap@gmail.com adresine mail atınız.

302 soru

316 cevap

35 yorum

247 üye

...